para kazandıran çiftlik oyunları

  2
  hsnytc 13.2.2017 10:18
  geçenlerde böyle bir oyuna bin lira yatırdım eğer 1 sene boyunca oyun kapanmazsa 2bin lira alacam. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda sizce hata mı yaptım bu oyuna guvenmekle?
 • 1
  hellomyfriend 13.2.2017 10:34
  çoğu yalan puvom keşke yatırmasaydın.
  1
  hsnytc 13.2.2017 10:37
  ama oyunda sıralama sistemi var oraya baktığın zaman benim yatırdığım para devede kulak kalıyo millet deli gibi yatırmış birazda ona güvendim.
 • 1
  alman 13.2.2017 11:50
  bunlar bir takım hurafelerdir kapanma riski olup en iyi para kazandıran dolandırıcılık sistemi getmyads 'dir bir kontrol edin isterseniz
 • 0
  ranton 23.2.2023 17:53 ~ 22:11
  her geçen gün daha fazla insan internetten para kazanma yolları arıyor. çok az veya hiç başlangıç maliyeti gerektirmesinin yanı sıra, bu yöntemler esnek bir programla istediğiniz her yerden çalışmanıza izin verir. başlamak için genellikle tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, tablet veya telefon ve güçlü bir internet bağlantısıdır.
  bazı oyunlar para kazandırmak için tasarlandıklarından, bu oyunları oynayarak para kazanmak mümkündür. ancak, bu oyunların çoğu zor ve rekabetçi olduğundan, bu oyunları oynayarak para kazanmak için özel bir yetenek veya bilgi gerekebilir. 2023 güvenilir para kazandiran oyunlar mobil ve bilgisayar için hangileridir? buradaki gerçek para kazandıran oyunlardan kazanç sağlayacaksınız. böylece hobinizi kazanca dönüştürebilecek, oyundan para kazanma sağlayabileceksiniz!
  öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyenlerin çoğu para kazandıran uygulamalar sayesinde kazanç elde ediyorlar. hatta bazıları sonrasında bu uygulamalar içerisinde kendi işini kurup düzenli gelir bile elde edebiliyor. buradan en iyi para kazandıran uygulamalara erişebilirsiniz.