türk futbol takımlarının sürekli dilencilik yapması

  5
  lock 24.1.2021 12:45
  ve işin garip yanı devletin de milletin de buna seyirci kalması. milyonlarca doları hesapsız ve bilinçsiz şekilde harcarlar, sonra da bir dilenciden farksız olarak halka el açarlar. neden? çünkü halk futbol seviyor.

  bu futbol takımları bir şirkettir, şirket gibi yönetilirler. o zaman ülker de işler kötü gidince halka el açsın, hiç olur mu böyle şey? ülkerin halka el açıp dilenmesi ne kadar mantıksız ise takımların da el açması öyle mantıksız.

  nice anadolu takımları parasızlıktan kırılırken, milyon dolarlık beceriksizleri beslemek için büyük takımların el açması insana koyuyor.

  o toplanan paralar ile yüzüne bakılmayan, yetenekli gençlerin harcandığı birçok spor dalı öne çıkarılabilir türkiye'de.
 • 0
  cagrialaf 24.1.2021 14:44
  lock, çok haklı olduğun bir konuya değinmişsin. gerçekten öyle. futbol takımları hemen her yerde kara para aklamak için kullanılan paravan şirketler olarak düşünülebilir amaçları o yöndedir. bunu yıldız futbolcuların gölgesinde yaparlar ki mal meydana çıkmasın. hitler almanyasında ki spor kavramının gerçek spor olduğu taraftarıyım. şimdikiler şaklabanlık peşinde. o paralar ile anadolu takımlarına da bakılmasın.

  öğrenciye bakılsın kütüphaneler kurulsun gariban yüzü güldürülsün altyapıya ilaç ihtiyacı olana evsiz kalana bakılsın. trilyonlar verip 2 tane beceriksiz bacak alıyorsun ve herkes alkış tutuyor şaka gibi.
 • 0
  reelsamurai 24.1.2021 15:17
  aslında dediğin doğru bir takımın taraftarlarından para dilenmesi hiç etik değil ama türkiyenin ekonomisi çok kötüleştiği için ve transferlerin farklı dövizler üzerinden gerçekleşmesi takımları buna mecbur bırakmış olabilir diye düşünüyorum.
 • 0
  aliaksandr 26.1.2021 07:42 ~ 07:44
  1.sezon - feda

  2.sezon - feda

  3.sezon - paralar birikti mi?

  4.sezon - hey!come to beşiktaş!

  5.sezon - come lan come

  6.sezon - başkanım?!?

  7.sezon - bırakmam seni.