• 0
  merakliturk 14.9.2016 12:28 ~ 10.6.2017 21:14
  ınternet protocol television olarak bilinen kısaltaması ıptv olan sistem; internette şifreli kanalların izlenmesi amacıyla yapılan bir sistemdir. yurt dışında genellikle sky paketlerinde sky-ıt, sky-de, sky-uk için kullanılan sistem türkiyede digitürk, d-smart, tivibu, filbox ve diğer ulusal kanallar için kullanılan ve türkiye ve avrupa izleyicileri için sunulan sistemdir.
  bu sistemin satıcılarından biri olan ıptv box pro hd iptv sistemi ile iptv türkiye kanllarıyla iptv server satışı yapmaktadır.

  firmanın kurumsal web adresini incelemek için : http://iptvboxpro.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • 0
  nu1zcan 2.3.2021 13:00
  ıp tv herkesin ulaşabileceği ve izleyebileceği bir platformdur. özellikle futbol maçlarının yayınlandığı ve genellikle bu sebeple kullanılan bir platformdur. ıp tv herkesin istemiş olduğu ve araştırarak sahip olmak istediği bir televizyon ortamıdır.
  tanım olarak incelediğimizde aslında çok yabancı olmadığınız iki bölüm halinde değerlendirebiliriz ıptv‘yi. tv kısmı bildiğimiz anlamda televizyonu ifade ederken; ıp, yani ınternet protocol kısmı veri akışını ve yöntemini gösteriyor. bu ikisini birleştirdiğimizde en sade tanımıyla internet yoluyla veri akışı sağlayan ve neredeyse bir bilgisayar haline gelecek olan televizyonlardan bahsettiğimizi söyleyebiliriz. sunucuya size verilen kullanıcı adı ve şifre ile bağlanıyorsunuz. sonrasında dünyanın her yerindeki ulusal, uluslarası belgeselleri, futbol maçlarını, haber kanallarını vs rahatlıkla izleyebilirsiniz.
 • 0
  athome 2.3.2021 22:44
  kaç tane aldıysam donma yüzünden pişman etti beni. satana kadar %100 donma yok. sattıktan sonra donma olursa internetinizden kaynaklı oluyor.
 • 0
  mkll 3.3.2021 11:52
  çok kullanışlı olsa da bunu kullanan herkes maalesef hırsızdır.