eyy tuncay birlik paçavranın değil şanlı al bayrağımızın altındadır

  8
  ibrahimisbilir 1.5.2017 22:23
  tuncay özkan'ı hepniz tanıyorsunuzdur. tanımayan varsa ergenekon davasında yıllarca mahkum kaldıktan sonra chp milletvekili olan bir gazeteci.

  ağzını açtığı anda herkesi cahil olarak gören, kendinin fikirlerinden başka doğru birşey olmayacağına inanan ve bir gazeteciye göre kalemi çok kötü bir insan.


  bu insan zamanında kanaltürk diye bi kanal kurmuş, bu kanalla cumhuriyet mitinglerinin reklamını yapmış çarpıcı şekilde susurluk olayıyla ilgili belgeler ortaya atıp ergonekon kumpasıyla kanalından, özgürlüğünden, ailesinden alıkonuldu. 1-2 yıl önce davanın yalan olduğu anlaşılınca serbest kaldı ve seçimlerde chp'den milletvekili oldu.


  silivri'de bu adama bir şeyler oldu. kafasına saksı mı düştü, sert bir darbe mi aldı yoksa kini fikirlerini değiştirdi çözemedim ama bambaşka kinden, nefretten oluşmuş bir tuncay özkan olarak aramıza katıldı.


  tuncay özkan, türk askerine kurşun sıkan, şehirlerimizi bombalayan terör örgütü pkk’nın yasal temsilcisi selahattin demirtaş’ı ziyaret etti.

  ziyaretin kılıfını da gitmeden hazırlamış: türkiye’nin birliği ve bütünlüğü.

  tuncay özkan birlik ve bütünlük anlayışı o kadar değişmiş ki bu bütünlüğü atalarımızın al al kanlarından oluşmuş şanlı bayrağımızın altında aramaktansa soysuz, haysiyetsiz,bebek katillerinin uydurduğu çarşafın altında aramaktadır.

  eyy özkan vatanın birliği ve bütünlüğü ancak şanlı al bayrağımızın altında sağlanır. bu bayrağın altında kardeşçe, barış içinde yaşamak isteyen her kişiye yer vardır. ancak o paçavranın siyasi kılıfının temsilcileriyle birlikte gezenlerin ne bu bayrağın altında nede bir karış toprağımızda yeri yoktur.

 • 2
  ofsaytsizburak 1.5.2017 22:38
  chp bu tip aydın maskesi altında kürtçülük ve teröristlik yapan kişilerden kurtulmalıdır aksi takdirde başarı gelmez.
  0
  ibrahimisbilir 1.5.2017 22:52
  bu sadece bir örnek puvom bunun gibi ve bundan daha kötü onlarca olay var ancak bunun pervazsızca açıklamalı bir şekilde yapılmış olması ve en yakın zamanlı olması nedeniyle yazdım.

  partisi, ideolejisi ne olursa olsun birlik ve beraberliği bu al yıldızlı bayrağımızın altında aramayanlara biz gençler dur diyeceğiz. söz konusu vatanın bekası ise parti, ideoloji gözetmeksizin bu vatanın evlatları bir olur. partilerin canı cehenneme senin gibi gençlerin varlığı devam ettiği sürece bu vatanın sırtı yere gelmez elbet puvom ;)
 • 0
  pass 2.5.2017 01:32
  tuncay özkan ciddiye alınacak bir adam değildir. dönem adamıdır.