onursuz vikipedinin yalanlarla dolu bilgilerden oluşmasına rağmen kendisine utanmadan özgür ansiklopedi demesi

  2
  mehmetcemrekisa 31.1.2017 14:01
  örnek vermekten başka ne yapabilirim diye düşünüyorum ama şöyle anlatabilirim. berkin elvan teröristini kayda değer olarak görüp onun hakkında övücü bir sayfa oluşturup, halen yasin börü hakkında bir sayfa oluşturulmaması, oluşturanların engellenmesi, kayda değer olarak görmemesi komik bir olaydır.

  aynı şekilde ermeni soykırımı ve yunan soykırımı yalanlarına halen devam edilmektedir. kanıt olmadan 1900lü yıllarda yaşayan türk askerlerinin (mustafa kemal hariç çünkü şeyleri yemez) sayfalarına soykırım hakkında bir şeyler zırvalayıp silmeye kalkanları aynı şekilde engelleyip, o sayfaları koruma altına almaları onursuz bir puştluktur. geçenlerde soykırıma dair kanıtlarınız nerede diye sormuştum bir sayfada, yanıt gelmedi. silmeye kalkıp kendi kanıtlarımı koymuştum fakat bu sefer yasak yedim. hayır anlamadığım kaynaklarına bakıyorum hepsi yunanca yazılmış bir şey anlaşılmıyor.

  vikipedi türkiyeden ne zaman yasaklanacak merakla bekliyorum. her seferinde türk'e yağılık yapmaktan çekinmiyorlar. burada göstermediğim örneklerde var siz kendiniz girip baksanız fark edeceksiniz.
 • 0
  ein 31.1.2017 16:48 ~ 16:49
  milliyetçiliği ayaklar altına aldım diyen bir başkanın var gelmişsin vikipedi den neler bekliyorsun.

  adam ciddi ciddi vikipedi yasaklansın istiyor. kardeşim sen güçlü ülke ol herkes senin lehine yazsın.

  boku (gübre) bile ithal eden bir ülkeye her şeyi yazarlar.
  0
  mehmetcemrekisa 31.1.2017 16:56 ~ 16:59
  boş boş konuşuyorsun diye sana para veriyorlar mı ?
  güçlüyüz, güçlü dağlardaki inlerinizi patlatmıyor muyuz başınızda :)