atom bombası yalan mı?

 • 0
  ofsaytsizburak 5.3.2017 09:14
  otobüs kapısı adlı kullanıcı çok iyi cevaplamış. diyecek başka şey yok.
  0
  kelesnikov47 5.3.2017 12:03
  nerede yazıyor?
  1
  huseyinargun 5.3.2017 15:03
  show all responses'e bas orda var
  1
  huseyinargun 5.3.2017 15:03
  o yorum da çok güzel ama ikisinin de kafama yatmayan tarafları var
 • 1
  oxygen 5.3.2017 15:30 ~ 15:30
  bu komplo teorisyenleri bitip tükenmiyor.

  hepsine tek tek cevap vermeyeceğim ama bazı noktaları baya baya sallamış.

  birincisi atom bombası atılmış yollar tertemiz diyor. e arkadaşım yolu bilerek tutturmamışlar değil mi? havadan bilmem kaç mil yükseklikten bombalar bırakılıyor ne garip ki hepsi binalara isabet ediyor. yola gelen yok.

  ikincisi zaten sonradan çekilen belgeselde gözünden kaçırdığı bir şey olmuş sanırım. binalar bu durumdan çok fazla etkilenmesi beklenmez. çünkü radyoaktif ışınlar duvarlardan geçebilecek özelliktedir. mesela radyografi, içimizden ışınlar geçiyor patlıyor muyuz? hayır. e oradaki insanlar nasıl yok oldu? ısıdan dolayı yandılar. dikkat etmediği şey şu: yanabilecek her şey yanmış. tahta binalar falan hepsi yüksek enerjiden dolayı hemen yanmaya başlamış. çok ani bir kuvvet bu.

  üçüncüsü insanlar dolaşıyor diyor. e arkadaşım kimse atom bombasının gücünü bilmiyor ki. radyoaktivite nedir falan bilen yok. marie curie bile farketmeden yıllarca radyoaktif maddelerle çalıştı. orada haliyle inceleme yapılıyor.

  bunlar bir takım uydurma laflardır. fizikçi değilim, çok anlamam ama şu halimle bu adamı çürütebiliyosam adam muhtemelen ilkokul mezunu falan olabilir. ya da;
  the dış mihraks are playing game with us