içerik ve yorum girme

  16
  mortal 1.5.2016 01:54 ~ 7.2.2018 00:27
  içeriğim aniden kayboldu. neden?
  bölüm moderatörü içeriğinizi kaldırmış olabilir veya spam yapmış olabilirsiniz. gerçekten iyi ve doğru bölüme içerik açtığınızı düşünüyorsanız şikayet butonunu kullanın, yöneticiler yardımcı olacaktır.

  içeriğimin dikkat çekmesi için ne yapmalıyım?
  öncelikle sırf açmak için içerik açmamanız gerekir. dikkat çekmeye yönelik açılan başlık yerine sade ve konuyu direk anlatan bir başlık seçmelisiniz. imla kurallarına dikkat etmelisiniz.

  yayınladığım içeriğin başlığını yanlış yazdım. nasıl düzeltebilirim?
  maalesef düzeltemezsiniz. içeriğinizi kaldırıp tekrardan açmanız gerekiyor veya bir moderatörden yardım isteyebilirsiniz.

  içerik veya yorumumu düzenleyebilir miyim?
  evet.

  başka birisinin şahsi bilgilerini paylaşabilir miyim?
  kesinlikle hayır. o veriyi paylaşmanız on binlerce insanın önünde o kişiyi rencide etmenize sebep olabilir. o sebeple izin almadan herhangi bir kişinin bilgilerini veya sosyal medya hesap adreslerini paylaşamazsınız.

  siyaset yapabilir miyim?
  hakaret etmedikçe istediğiniz her şeyi yazıp, çizebilirsiniz.

  birden fazla hesap açabilir miyim?
  kendinize haksız oy edinmedikçe açabilirsiniz. oy manipülasyonu yaptığınız tespit edildiğinde tüm hesaplarınız geri dönüşü olmamak üzere banlanacaktır.
 • 1
  klazomenailiyim 19.1.2018 22:32
  4.nesil yazar olarak burayı okumamak için direnmiştim (çünkü hepsi 'hakkında' bölümünde güvenilir bulunmuyor.) ama açıklamalarınız çok samimi ve dürüst. umarım öylesinizdir...
 • 1
  pekosbill 3.2.2018 18:08
  hoşgeldin mesajındaki
  - puiv'de moderasyon ve format engeli olmadan özgürce yazabilirsin. ile
  içeriğim aniden kayboldu. neden ?
  bölüm moderatörü içeriğinizi kaldırmış olabilir veya spam yapmış olabilirsiniz. birbiri ile çelişiyor gibi geldi bana.
  1
  mortal 3.2.2018 18:16 ~ 18:16
  bölüm moderasyon işlemi, bölüm kurallarına bağlı olarak gerçekleşir. bunun sebebi puiv'in bölümler üzerine kurulmuş olmasıdır ve silme işlemi bu bölümlerin düzenini sağlama amacı taşır.

  örneğin siyaset bölümüne komik hayvan videosu eklenirse siyaset bölümü moderatörü bölüm düzenini sağlama adına bu içeriği kaldırabilir. aksi yönde keyfi kaldırmalar gerçekleşirse yönetim bölüm moderatörünün yetkisini alır.

 • 0
  ruhuterbiyesizadam 15.2.2018 22:29
  ekşi sözlük yazar sıfatıyla beni çağırmıştı, yazarımız ol, eyvallah, hadi bakalım kaç paylaşım gireceksin görelim vaziyeti, yahu ben bu kadar emeği roman yazmaya verseydim sefilleri yazardım dedim, seni gidi sistemden beslenen uyanık, hem özgür ve muhalif görüneceksin, hem de reklam götüreceğim diye sömüreceksin, eyvallah dedim tası tarağı toplayıp gittim, bu şuna benziyor, altında yırtık kot, hava acayip özgür, kotun fiyatı dolar üzerinden, yani samimiyetsizlik, niye anlattım bunu? hiç bilmediğim bir aleme girdim, görcez bakalım..
 • 0
  yorcicujoy 25.2.2018 10:44
  benim yazdıklarım yalnızca ben online iken görünüyor. çıkış yaptığımda iletilerim görünmüyor.
  0
  mortal 25.2.2018 11:10
  yorumlarınız her zaman www.puiv.com/k/yorcicujoy/yorumlar bölümünden görüntülenebilir. online olmanız veya olmamanız bu durumu değiştirmez.