gluk gluk gluk

  14
  racooss 30.7.2019 02:47
  zılla hakan en yeni şarkısı fight kulüp adılı şarkısının blub, blub, blub olan ancak gluk gluk gluk diye anlaşılan ve öyle anlaşılmak istenen kısmıdır.

  tarafımca şarkıda ceza ve ezhel den başka iyi söyleyen yok. sanırım ceza zılla hakan ı kırmamak için şarkıya dahil oldu. yoksa ben fero ve ezhel ile ne işi olabilirdi ki?
  şarkı bir çok insan tarafından dinlendi ve herkesin ortan görüşü cezanın olmaması gereken bir yerde olduğuydu. zılla hakan ın nakarat ve kendi verse ü de berbattı ve ben fero da sonlara doğru batırmıştı. geriye mükemmel flow ile ceza ve ais ezhel tadı veren ezhel kalıyordu. ikisi düet yapsa çok daha iyi olacaktı.
  çoğu kişi norm ender e diss olmadığını bildirdi ancak üstü kapalı bir diss parçasıydı. tam da norm ender in ben fero ve ezhel e diss attığı döneme ve zılla hakan ın da bu konuya ilişkin 2 video çektiği zamanda zılla hakan, ezhel ve ben fero nun düet yapması nasıl bir tesadüf olabilir?

  'diss e karşılık veremeyince abilerini çağırdılar' bu ezhel ve ben fero için. ,
  zılla hakan ı da hiç dinlemem. şarkıları saçmalıklarla dolu.
  ezhel kendi yolundaydı. trap& rap tarzı bir şeyler takılıyordu ve ben fero da trap tarzında devam ediyordu. ben fero ya bulaşan norm ender di. gereksiz bir diss atmıştı ancak henüz sağlam bir karşılık gelmedi.
  ceza nın bu olaylardan sıyrılıp kendi yoluna bakması görüşündeyim.

  www.youtube.com/watch?v=X55jQYKyDFE
 • 1
  tunc 30.7.2019 03:11
  ceza neden ya neden? neden ya? vallaha anlayamıyorum, senin ben fero ile aynı klip de ne işin var. bu killa hakan bildiğin mahallenin delisi gibi bir tip.
 • 0
  lazcoder 30.7.2019 10:32
  kel toş babana koş
 • 5
  banabubade 30.7.2019 15:55
  ben ortalık karışsın daha çok müzik dinleyelim tarafındanım ve daha öncede yazdığım üzere cezayı dinlemekten zevk duyan biriyim şimdi parcaya bakınca cezanın kısmı güzel gerisiyle ilgilenemedim zaten tarzlarını sevmiyorum zira ama gidip bok gibi olmuş bu ne aq norm ender moruq demiyorum zira bu sadece anlık populerlik kazanmış bir şey bunu diyenler daha 1 ay önce kelin bi yerini yalıyolardı ama dediğim üzere herkes müziğini yapmakta özgür kimse cıkıp siz bok gibisin diyemez beğenmiyorum der en fazla birde eleştirisi varsa onu yapar gerisi boş laf.

  3
  circlepit 30.7.2019 16:17
  haklısın, ortalık normculardan geçilmiyor amk. bi anda türediler. objektif bakamıyorlar. cezayla, ezhel efsane bi kere. müzikte sırf fero var diye ceza sende mi falan... şarkı bok olmuş filan. bunların bi sik anladığını düşünmüyorum ne rapten ne t_rapten.
  1
  huseyinargun 30.7.2019 19:53
  aferin kardeşime
 • 2
  ghostrider 30.7.2019 16:40
  killa hakan nasıl rapçi oldu? yıllardır bunu soruyorum kendi kendime. ne ses var, ne lirik var, autotune var ama iş yapmıyor; onca rapçi kaydı piyasadan.
 • 1
  enon 30.7.2019 18:52
  ceza kendine ceza verdi herhalde, senin orada ne işin var hay allahın cezası
 • 0
  lacmiras 30.7.2019 19:48
  hayatımda bu kadar iğrenç bir şarkı nakaratı duymadım.
 • 0
  madam_aylak 30.7.2019 20:08
  hahah sayende tekrar dinleyip eğlendim. killa hakan şarkıyı almış omuzlamış helal olsun. aklimizda ne ceza ne ezel ne ben fero :))) gluk ve klup ile almanca turkce sentezi yapmaya calismis sanirim. ama daha fazla devam edemeyecegim elestiriye. 4 rapçi bir araya gelip bir gluk etmisler ya yazık