her şey psikoloji mi?

  8
  berking 24.6.2017 07:15 ~ 16:42
  evet piskoleji piskolejin bozuk olursa hiç bir işeyden zevk almassın madde içmeye başlarsın madde seni daha kötü yapar arkadaşların tarafından garip görünürsün ve seni dışlarlar kafanı saçma sapan şeylere takrsın knedini beğenmessin bazı insanlardan daha annlamlı düşünürsün bazen ama kanıtlıyamssın ne bileyim bence bü dünyadaki en anlamlı meslek piskiyatri olmak çünkü onlar kendi kendini düzeltebilen insanlardır .
 • 0
  bir_dost 24.6.2017 17:48
  insan sadece psikolojidir demek olaya tek taraflı bakmaktır.bu da eksik parçalar bırakır olayda.
  evet psikoloji çok fazla önemlidir ama insanın biyolojik bir varlık olup hormonlarla çalıştığını unutursanız birşeyler eksik kalır.
  tüm faktörleri bir bütün içerisinde inceleyip tümdengelim uygularsak daha mantıklı olacağını düşünüyorum.
  herşeyi psikolojiyle çözemeyiz.ama herşeyi biyolojik olarak da çözemeyiz
 • 0
  polat33 16.10.2021 19:30
  insan psikolojisi bozuk olursa hiç birşeyden tad keyif almıyor.
 • 0
  polat33 16.10.2021 19:30 ~ 19.10.2021 13:16
  ruhsal, düşünce anlamında kendimizi çok iyi hissetmediğimiz süreçlerden geçebiliriz. hayatımızda ters giden veya bizi derinden etkileyen üzücü olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. böyle bir durumda zihinsel ve fiziksel mentalitemizi üst düzeyde tutmak önemlidir. bunu da sağlayabilmemizin en kolay yolu psikolog ve danışmanlık hizmetleridir. online psikolog desteğini sunan kaliteli adres sayesinde evinizde terapi hizmeti alabilirsiniz. kendinize uygun olacak terapi yelpazesinden bir veya birkaçını seçerek seansların başlamasını sağlayabilirsiniz.online olarak erişim yapacağınız online psikolog sayfasında popüler danışmanları bularak görüşmelerinizi hemen başlatabilirsiniz.