aldatmak

  9
  logic 19.4.2020 17:42
  bugüne kadar yaptığım gözlemlerde, bu eylem her zaman erkeklerin suçu olarak gösteriliyor. evet, aldatan erkek ama kadının hiç suçu yok mu?

  15 yıldır evli olan bir adam, durduk yere mi eşini aldatmaya karar verir? hiç zannetmiyorum. allah bilir o 15 yılda kadın erkeği ''çantada keklik'' mantığı ile hiç mutlu etmeye çalışmadı. yüzlerce nedeni olabilir.
 • 0
  kayipunicorn 19.4.2020 17:44
  tam tersi de geçerli olmakla beraber yollarını ayırdıktan sonra yeni bir ilişki başlatmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum
 • 0
  gamzeszgin 19.4.2020 17:52
  evet bu doğru illaki aldatan erkekler kadar kadınlar da var ama karşıdaki ne yaparsa yapsın ben onunla birlikteyken başka biriyle daha birlikte olayım mantığını asla anlamadım. hani gizli saklı işlere karşı bir hayranlığı varsa bilemem ama olmuyorsa o on beş yıllık evliliği bile bitirecek kusura bakmasın yok öyle gidip işler çevirmek. açıklaması olamaz, başka biriyle yakalandı diyelim neden sorusuna çünkü sen beni mutlu etmedin, çünkü evliliğimiz iyi gitmiyor vs. demek ne kadar mantıklı.
 • 1
  bustapolito 19.4.2020 18:26
  açıkçası benim evliliğe bakış açım şu şekil de; biz erkekler açısından söylüyorum öncelikle bir ailenin evladını eşin olarak ömrün boyunca ona sadık kalmak, korumak, sevmek, koklamak, öpmek, sorumluluklarını üstlenmek fazlası ile zor diyemem büyük sorumluluk ve olgunluk getiren durumlardır o yüzden sırf evleneyim işte evimde kadınım olsun, bulaşıkları yıkar, giydiklerimi yıkar bu evlelik değil bir nevi kendinize hizmetçi tutmak demektir.

  evlenmek benim gözüm de seneler alan bir olaydır, öyle tanıştıktan 2-3 ay sonra nişan vs bu evlilik değildir tabiki çiftler kendinden emin olana dek diyeceğim ama bu olgunluk maalesef kimsede yok. bir kadın tabiki adamını mutlu edemeyebilir her konuda olabilir örnek verecek olursak özür dileyerek söylüyorum yatak konusun da onun haricinde adamın başka istekleri olabilir a yemeğini seviyor ise kadın b yapıyordur bu kadının suçu değil ye geç zaten sorunlar ilk başta küçük nedenlerden oluşur, yok yemek neden tuzsuz, neden sıcak vs bunlar boş işler bu kırıntılardan zaten büyük bir sıkıntı çıkıyor diyebilirim...

  kadınnlar da aldatır doğrudur fakat biz erkekler için söylemek istediğim şey şu; lütfen ama lütfen mantık evliliği yapmayın, duygularınız ile hareket etmeye bakın bu durum da tabiki kazık yiyeceğiz ama diyebilirsiniz o zaman evlenmeyin evlenecek değilsiniz çocuk istiyorsan gider kurumlara danışır edersin bu sizin bileceğiniz iş, sonuçta siz bir ailenin evladını alırken onu korumak, kollamak, sevmek, öpmek, koklamak için değer vermek için karşılıksız sevgi için alıyorsunuz hiçbir zaman hayatta karşılıklı işler yapmayın yıkılan siz olursunuz sadece sevin değer verin zaten giderse gider yine de güzel sevdim dersiniz gitmezsede sizindir zaten...

  doyumsuz olmayın, lütfen ailenize sahip çıkın ve onlara sımsıkı sarılın, başka tenlerde mutlu olamazsınız sadık olun, arzularınızı ve isteklerinizi söyleyebilirsiniz bir birinize bi şey yok bunda olması gereken bu zaten.

  - aile tek gerçek -spoiler-
 • 0
  aaronbrethorst 8.1.2022 21:50
  her erkek bir gün aldatmanın ucuna gelir ve bir karar vermesi gerekir. çoğu yanlış karar verir.
 • 0
  ademarslan 10.1.2022 00:27
  iyi birşey değildir.
 • 0
  demonsliyt 12.1.2022 16:25
  etik değildir.