arabada saçma sapan şarkılı hikaye paylaşmak

  9
  bokyiyesice 22.3.2021 23:26
  tüm türkiye'yi balkanlar'dan gelen soğuk hava kütlesinden daha beter eden bir akımdır kanımca. o ki kanımızı dondurur, yüzümüzde geçici felce sebebiyet verir, sinüzitleri azdırır. hiçbir manası olmaz mı kardeşim şu hareketlerin? yani bacım sen radyoda saçma pop şarkısı çalar çalmaz çantandan çıkardığın tavşan kulaklı kaplı telefonunun videosunu açtın da ne oldu? ha bi de 64 megapikselli merceğini yola tuttun arkada da ceceli filan çalıyor. o yolun hatrı için, o kilometre sayacı için, senin şu saçma hareketine dayanamadığı için yanmaya başlayan motor arızası lambası için çekme şu videoyu araba giderken. ne anladın kardeşim? bi de onu paylaştın ya vallahi kırıntı aratıyorsun insanda. evet zeka kırıntısı bildin. bana mantıklı bir cevap ver güzel bacım, yakışıklı kardeşim.
 • 1
  flyingdutchman 23.3.2021 10:22
  kolundaki saati gösterme çabasıyla birleşip, müziğin ritmine göre direksiyon kullanan kanser kitlesi. bu kadar anlamsız bir olay daha görmedim. 10-15 saniye atacağı hikaye için girdikleri tripler beni bitiriyor zaten. doğru müziği(!) bulmak için sarf ettikleri çabaya şahit olunca gülmekten alamıyorum kendimi. neden yapıyorsun diye demiyorum bile. böyle manasız bir eylemin sebebi merak dahi etmiyorum. hiç istemedim öyle bir şey yapmak. tek başımayken bile lan bi deneyeyim bakayım nasıl duruyor bile demedim. çünkü durmayacak belli.
 • 0
  mathillda 23.3.2021 14:45
  manzarası güzel olan hikayeleri hoş karşılayabiliyorum ancak kameraya mercedesin direksiyonunu alıp üzerine de casio saat takılı kolunu koyuyorsa o zaman bir tiksinme söz konusu olabiliyor. ayıp olmasın diye takipten de çıkamıyorum.
 • 1
  lock 23.3.2021 21:04
  benim için on numara bir cehalet örneğidir. bunu yapan insanla işim olamaz. hele bir de karı koca yapıyorlar bunu, (pi: lanet olsun sebebi neydi ki) diyoru.