8 adımda kadınları etkileme

  2
  mewthree 4.12.2016 15:27
  kadınlar gerçekten ne ister? nasıl sizi görmesini sağlar ve onu etkilersiniz? i̇lk olarak dikkat etmeniz gereken şey; nefesinizin taze olması, parfümünüzün güzel kokması..

  1. adım
  yaşamını, tutkularını anlatmasını ve kendinden bahsetmesini isteyin. anlattıklarını ilgiyle dinleyin. her kadın uzun süre kendisiyle ilgili anlattıklarını dinleyen bir kadın ister. zaman zaman anlatacağınız heyecanlı hikayelerinizle onu kendinize bağlayın.

  2. adım
  düzgün giyinin. sadece kadınların iyi giyinmesi gerektiği söylentisine aldırmayın. kadınlar aksesuarı sever ve erkekler de onlar için bir aksesuardır. diğer kadınlar size bakarak onun seçimini yargılarlar. temiz, güzel kokan, iyi giyinmiş bir erkekle birlikte olmak onlar için gerçek bir ödüldür.

  3. adım
  göz teması kurun. çok fazla gözlerine bakın ve dostça gülümseyin. şehvetli bakmayın.

  4. adım
  centilmen olun. kibarlığın öldüğü bir söylenti değil mi? kapıları kendisine açan, oturmadan önce ona yer veren her erkeği tüm kadınlar sever.

  5. adım
  dans etmeyi öğrenin. kadınları en çok etkileyen şeylerden biridir. hepsi etrafınızda toplanır.

  6. adım
  i̇tici olmayan bir şekilde komik olun. espri sanatınızı geliştirin.

  7. adım
  kompliman yapın. onun saatini, ayakkabısını veya dikkatinizi çeken herhangi bir eşyasını farkettiğinizi gösteren sözler söyleyin. kadınlar evden çıkmadan önce elbiselerini 6 kez değiştirir. en yapılan seçim karşımızdakine hoş görünmek içindir. ona giydiklerini beğendiğinizi gösterin.

  8. adım
  kadınlar için bir erkeği etkilemek, etkilenmesi kadar zor değildir. eğer ona söylediğiniz gibi gerçekten ondan hoşlanıyorsanız büyük bir şey yapmanıza gerek yok. sadece onu düşündüğünüzü bilmesine izin verin.

  tavsiye ve uyarılar
  ona ya da başka bir kadına dik dik bakmayın. etrafında dolaşmayın. elinizin altında tutma tekniği çok sıkıcıdır. zaman zaman takip ettiğinizi belirten bakışlar daha çekicidir.
 • 2
  2017 4.12.2016 15:38
  15 yaşında birisine göre güzel bilgiler
 • 0
  keyiftuccari 4.12.2016 16:16
  link verseydın bu kadar ugrasacagına
  4
  yondaimehokagesama 4.12.2016 16:18
  kopyalarken eli kırılabilir kramp girebilir😂😂
  0
  mewthree 4.12.2016 16:36
  😂😂😂
  0
  huseyinargun 5.12.2016 19:52
  sjkdhfksdjfklsfşlsjdşljskdidf