hayatınızda yaptığınız en çılgınca şey

  8
  reelsamurai 31.8.2018 22:58
  benimki ölümün dönüm noktası gibiydi. herşey bir kafede otururken arkadaşım yüzünden başladı. telefondan bize bir video izletti adamlar kırmızı ışıkta arabaların önünde (yaya geçiti)nde birdirbir oynuyorlardı. diğer arkadaşım hemen sazan gibi atladı , bizde yaparız ne var sanki dedi. son arkadaşım baya yürekli çıktı dediki; onlar kırmızıda yaptıysa bizde yeşilde yaparız dedi. sanki komutanmış gibi konuşuyordu hepimiz gaza geldik. şehrin en kalabalık noktasına gittik oradaki trafik nerdeyse şehirde hiçbir yerde yoktu. neyse bir arkadaşım kamerayı açtı bizi çekmek için bizde yolun ortasına geçtik 3 kişiyiz ama ne korku var içimizde anlatamam. yolda rahat 20 araba vardı hepsi yeşil ışığın yanmasını bekliyordu bizde bekliyorduk tabi herkes bize bakıyor önümüzdeki arabalar, bunlar ne yapıyor amk edasıyla bize bakıyordu tam o anda yeşil ışık yandı biz hemen başladık arabalar hareket etti birden bütün arabalar kornaya basmaya başladı biz bir iki defa atladık sonra kaçtık ama o günü hiçbir zaman unutamayacağım.
 • 0
  banabubade 31.8.2018 23:04
  öyle bir anlattın ki sonunda ölücen sandım reiz sjdjdj
  benim sanırım kimsenin yaklaşamadığı köpek sürüsünün icinden yürüyüp gecmem olmuştur hayvanlar herkese havladı havladı beni sürüye kabul eder gibi yattılar yanımda tuhafdı aksiyon doluydu
  0
  reelsamurai 31.8.2018 23:11
  lan 😂
 • 0
  tofıta 31.8.2018 23:28
  tüyap'ta her yıl ya da birkaç yılda bir düzenlenen çok büyük bir askerî fuar var(ismini unuttum). ben ve bir arkadaşım da zırhlı araçlarla, tanklarla falan çok ilgiliyiz. fuarda yerli ve milli tankımız altay tankı da olunca merakınmız ikiye katlandı.

  planı kurduk; bizim lise fuar alanına çok yakın, fuarın açıldığı ilk gün okul çıkışı fuara gidicez.

  neyse yürüdük tüyap fuar merkezine geldik. bilenler bilir ön giriş uzakta olduğu için benzin istasyonunun arkasında merdiven bulunur. o merdivenden inip ana girişe alttan dolaşınırsınız. merdivenlerden inip güvenliğe takılmadan fuarın ana girisine kadar gittik.

  ana girişe geldik ama ben şaşkınım çünkü ana girişte eski model mercedes araçlar var ve hepsinin plakası 0000x (genel kurmay başkanlığı, deniz kuvvetleri, kara kuvvetleri) falan. bir komutanlar var üzerindeki yıldızlardan elbise görünmüyor. deyim yerindeyse üç buçuk atıyorum. arkadaş ısrar etti ana giriş kapısına kadar gidelim diye neyse gidiyoruz ama görmeniz lazım; okul kıyafetleri ve sırt çantalarıyla fuar alanına girmeye çalışan 2 deli, orgenerallerin, amirallerin arasından geçip ön kapıya gidiyor.

  ön kapıya ulaştık güvenlik şaşkın şaşkın bize bakıyor. adam: olum siz nasıl girdiniz buraya, diyor bizde rahatça arka kapıdan diyoruz. düşünün ark niyetli olsak güvenlik açığından faydalanabiliriz. durum o kadar kritik. neyse güvenlik bize asıl girişe kadar eşlik etti. asıl girişe tomaları dizmişler ama en az 15 toma var. onları görünce yanımdaki de üç buçuk attı.

  girişe çıktık bi polis uzaktan bağırıyor: la mesut onlar nasıl girdii? biz de şaşkınız polisler de. sonra işi uzatmadilar, nereden girdiğimizi sorup saldılar.

  eve dönünce fuara giriş koşullarına baktım; fuar ilk gün sadece üst düzey katılımcılara acıkmış. yani halka kapalıymış. başımızı belaya sokmadigimiz için çok şanslıyız.

  bu da böyle bir anımdır.
  0
  reelsamurai 31.8.2018 23:36
  iyiymiş 😂
 • 0
  telepatikpizza 31.8.2018 23:36
  umarım bir gün böyle anlatabileceğim bir anı yaşarım
 • 0
  aysar 1.9.2018 11:36
  ağacı taşlamak ve onun da benden intikam alması .d.dd
 • 0
  tugceozturk0886 2.9.2018 13:35
  doğmak aq😀😀