Puiv.com Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile internet sitesi Puiv.com üzerinden kullanıcıların Puiv.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Kullanıcıların varsa kişisel bilgileri ve e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır. Puiv.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır. Puiv.com, kişisel bilgilerin ve Puiv.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Puiv.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Puiv.com tarafından da güncellenebilecektir. Puiv.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği gibi Puiv.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler ve gezinti izleri, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcıların Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak sistemi kullanmaları kendi sorumluluklarındadır.

Puiv.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. Puiv.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Puiv.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Puiv.com gizlilik politikasını gerek gördüğü her an güncelleyebilir, bunu takip etmek kullanıcıların sorumluluğunda bulunmaktadır.